Recykling w nowej odsłonie, by sprzedawać i wykorzystywać nadwyżki poprodukcyjne

Włącz niewykorzystane materiały w ponowny obieg

Zapewnij sobie dodatkowy przychód

Bądź częścią wyjątkowego projektu

Zostań Partnerem

  Ogranicz negatywny wpływ na środowisko

  W samej Polsce wytwarza się 2,5 mln odpadów pochodzenia tekstylnego, które mogą być ponownie użyte. Obecnie są one marnowane. Pomóż nam nadać drugie życie niewykorzystanym materiałom.

  Zrównoważona przyszłość dla przemysłu modowego

  Mamy wiele ważnych zastosowań dla materiałów przeznaczonych do utylizacji. Naszą ambicją jest zwiększenie odzyskiwania i działanie w kierunku gospodarki cyrkularnej.

  Zmniejsz koszty i uzyskaj dodatkowy przychód

  W naszej pracy stawiamy na pełną transparentność – rzetelnie wyceniamy koszty przekazywanych nam resztek poprodukcyjnych. Podejmujemy się odbioru nawet niewielkich ilości.

  Jak to działa?

  Spakuj niewykorzystane materiały

  Zapewniamy ekologiczne kartony: Zamów tyle, ile potrzebujesz. Nie musisz specjalnie segregować – po prostu spakuj niewykorzystane materiały.

  Zaplanuj odbiór

  Zadzwoń, napisz lub poproś o odbiór online. Po kilku pierwszych odbiorach możemy zaplanować usługę w regularnych odstępach czasu.

  Inicjatywa przyjazna naszej planecie

  Dzięki współpracy możesz nie tylko zrobić coś dobrego dla środowiska, ale też dla ludzi. Zobacz jak odzyskane tkaniny zostały ponownie użyte.

  Jeśli jesteś...

  szwalnia-circular

  Szwalnią, firmą z sektora tekstylnego

  Prawie niemożliwe jest wykonanie wykrojów bez pozostawienia ścinków materiału. Aby uniknąć wyrzucania ich do kosza, możesz nam je sprzedać. Przy okazji dasz możliwość ich zakupu artystom, młodym projektantom czy hobbystom szycia. Jakiejkolwiek tkaniny nie są nigdy identyfikowane ani ujawniane. Wszystkie tkaniny, które otrzymujemy, stają się i są sprzedawane pod domeną CircularScrap.

  Zostań Partnerem

  Marką modową, projektantem

  Według najnowszych badań, cztery piąte konsumentów uważa, że ​​firmy powinny wdrażać programy mające na celu poprawę środowiska. Marki, które sprzedają swoje proekologiczne działania i praktyki społecznej odpowiedzialności biznesu, wykazują zwiększoną sprzedaż. Pozwalamy każdej marce współpracującej z nami, decydować, czy publicznie udostępniamy jej nazwę i logo. Na życzenie opracowujemy raporty ze szczegółowymi danymi w zakresie odpowiedzialnej mody.

  Zostań Partnerem
  projektant-circular

  Masz pytania? Zajrzyj tutaj

  Wiemy jak trudno jest uniknąć resztek z wykrojów w procesie produkcyjnym. Podejmując współpracę z nami możesz uniknąć konieczności wyrzucania niewykorzystanych materiałów - odkupimy je od Ciebie. To rozwiązanie działa - dzięki nam odzyskujesz koszty, a użytkownicy naszej platformy cieszą się możliwością zakupu materiałów, które mogą wykorzystać ponownie w swoich projektach, a przy okazji zyskuje planeta!
  Jeśli jesteś szwalnią, marką modową, projektantem, lub innym przedsiębiorstwem wytwarzającym odpady tekstylne i chcesz poddać recyklingowi skrawki tkaninowe pozostałości z wykrojów i wszystkie inne nadwyżki tkanin - zgłoś się do Nas. Zostaw do siebie kontakt poprzez formularz na stronie, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.